Licznik odwiedzin

Odsłon dzisiaj
Odsłon wczoraj
Odsłon w tym tygodniu
Odsłon w tym miesiącu
Odwiedziło nas
62
359
793
9956
612133
2017-07-25 02:31

Facebook

Prowadzący zajęcia

Wszyscy wykładowcy posiadają niezbędne wykształcenie. Są praktykami, to czego uczą jest związane z ich pasją lub wykonywanym zawodem.

Renata Szar – zajęcia plastyczne, rysunek i malarstwo, tel. 501 697 392

 

 

 

 


Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych, Absolwentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Aneks w pracowni serigrafii na Wydziale Grafiki ASP. Studia w Manchester Metropolitan Uniwersity w Wielkiej Brytanii na wydziale designu. Podyplomowe studia Reklamy na Wydziale Sztuk Audiowizualnych Uniwersytetu Jagielońskiego. Podyplomowe Studium Pedagogiczne przy ASP w Warszawie. Ukończone szkolenie z zakresu protokołu dyplomatycznego prowadzone przez dr Dobromira Dziewulaka, konsula Generalnego RP w Kanadzie. Ukończony kurs języka arabskiego w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej UW. Certyfikat Uniwersytetu Cambridge - język angielski. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach reklamowych realizując projekty i kampanie reklamowe, głównie dla zagranicznych klientów. Indywidualne wystawy malarstwa akrylowego.

Anna Wacowska – zajęcia plastyczne, rysunek i malarstwo, tel. 501 066 800

 

 

 

 

 

Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom w Pracowni Plakatu prof. Mieczysława Wasilewskiego. Zawodowo zajmuje się projektowaniem i stylizacją wnętrz oraz projektowaniem graficznym. Specjalizuje się w projektach wnętrz mieszkalnych w stylu minimalistycznym, skandynawskim i vintage. Pasjonuje się architekturą modernistyczną, malarstwem, fotografią i modą. Dla przyjemności rysuje i maluje. Mama 10 letniej Majki, „młodej artystki”, z którą w wolnych chwilach wspólnie rysuje.

Anna Kaźmierowska – zajęcia teatralne

 

 

 

 

 

Aktorka, zagrała w kilkunastu spektaklach teatralnych, m.in.: ”Pan Andersen na Pradze”, „Hamelin” w Teatrze Wytwórnia, „Bóg 8 Dnia”, „Usługi płatne” mufmi teatru tańca , „Pippi” w Teatrze Dramatycznym.” Justyna , siostra mojej” w Teatrze Academia w Warszawie. Od 11 lat prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.Producent i koordynator projektów: "Dokument podróży" (projekt dotowany przez Teatr Rozmaitości w Warszawie) ”O innych sposobach spędzania wolnego czasu” (projekt dotowany przez Dzielnicę Śródmieście m. st. Warszawy) oraz warsztatów: ”Lato w Teatrze” - (3 edycje) - program dotowany przez MKiDN. Absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku , Akademii Filmu i Telewizji (organizacja produkcji) w Warszawie oraz Szkoły Muzycznej II Stopnia w Toruniu.

http://annakazmierowska.hol.es/

Poniżej udokumentowana działalność pedagogiczno-teatralna:

 • Założenie i prowadzenie Grupy Teatralnej Czerwone Ucho, zrealizowane spektakle (Dziób w dziób, Wyszywanki, Fotosynteza)
 • Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie - prowadzenie zajęć teatralnych dla dzieci z rodzin wieloproblemowych
 • Lato w Teatrze - 3 edycje, program dofinansowany przez MKiDN zrealizowane autorskie spektakle (TV Teatro, Podwórko kuglarzy, Dniem i Nocą), 2013, 2014 i 2015
 • Nowe Horyzonty - prelegentka w kinie Muranów, od 2012, prowadzenie warsztatów dla dzieci w ramach Festiwalu Kino Dzieci,2014 i 2015
 • Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki - prowadzenie warsztatów teatralnych dla licealistów zakończonych pokazem spektaklu pt: ”Lęk”
 • Stowarzyszenie De Facto - prowadzenie warsztatów teatralnych dla osób niewidomych zakończonych nagraniem słuchowisk i pokazem spektakli
 • Warszawska Szkoła Filmowa Ślesickiego i Lindy – prowadzenie warsztatów aktorskich,
 • Stowarzyszenie Teatr Per Se - prowadzenie warsztatów teatralnych dla młodzieży zakończonych pokazem na Festiwalu Szkół w Płocku 2013
 • Niepubliczne przedszkole „Bambino” - prowadzenie zajęć teatralnych dla dzieci zakończonych pokazem spektaklu pt: ”Dzieci śmieci”
 • Juror w dziecięcym przeglądzie teatralnym ŁATA w Łomiankach, IV 2014r.
 • Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie /Warsztaty teatralne dla powodzian - Brok 2010, Teatranki 2009, Frymark świąteczny 2007 i 2008/
 • Marecki Ośrodek Kultury, Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa -instruktor teatralny 2005-2007

Beata Kozyra – skrzypce, nauka śpiewu, grupa wokalna

 

 

 

 

 

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Dyrygentury Chóralnej, w klasie prof. Ewy Marchwickiej oraz absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale Instrumentalistyki w ramach specjalizacji: skrzypce barokowe, w klasie prof. Daniela Deutera. Od siedemnastu lat gra na skrzypcach współczesnych, uczestnicząc w różnych projektach orkiestrowych i kameralnych. Od 2010 r. współpracuje z orkiestrą muzyki współczesnej: Unplugged Orchestra. Interesuje się i zajmuje wykonawstwem muzyki dawnej biorąc udział w kursach muzyki dawnej w Polsce. Od 2014 r. należy do Stowarzyszenia Muzyki Dawnej w Bydgoszczy. Czynnie uczestniczy w życiu kulturalnym Warszawy i Bydgoszczy. Od 2014 r. jest asystentką w chórze w Mińsku Mazowieckim i prowadzi zajęcia z emisji głosu, skrzypiec oraz zespół wokalny w Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym w Mińsku Mazowieckim.

Dorota Lewandowska – skrzypce, nauka śpiewu, grupa wokalna, tel. 506 559 028

 

 

 

 

 

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca – kierunek Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność Prowadzenie Zespołów Muzycznych. Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 6 lat pobierając prywatne lekcje gry na fortepianie. Trzy lata później zaczęła uczęszczać do Szkoły Muzycznej I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Sulejówku w klasie skrzypiec, którą ukończyła z wynikiem bardzo dobrym w 2004 roku. Następnie w latach 2004-2009 uczyła się w ZPSM im. F. Chopina w Warszawie (II stopień, klasa altówki).

Od lat szkolnych udzielała się w wielu inicjatywach jako muzyk orkiestrowy, bądź jako chórzystka. Do ważniejszych osiągnięć zaliczyć można udział w koncercie stypendystów Société Générale studentów dawnej Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie (wrzesień 2007), otrzymanie stypendiów artystycznego od Burmistrza miasta Sulejówek (październik 2007), udział w XXVII Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr w hiszpańskim mieście Murcia, gdzie zakwalifikowała się do dwóch składów orkiestry międzynarodowej (marzec 2008). W latach 2003-2011 grała w Unplugged Orchestra (skrzypce, altówka), w 2013 roku wystąpiła z kameralnych zespołem Pro Anima w ramach VI Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy (I miejsce w kategorii zespołów wokalnych do 12 osób), w 2014 roku dyrygowała Żeńskim Zespołem Wokalnym Wydziału V UMFC w ramach dyplomu licencjackiego (Joanna d'Arc Ernesta Chaussona na chór żeński, sopran, mezzosopran, alt i fortepian). W latach 2013-2016 doskonaliła swoje umiejętności wokalne u Joanny Łukaszewskiej. Obecnie śpiewa w Chórze Kameralnym Miasta Sulejówek, pomaga również w prowadzeniu prób w Chórze Kameralnym Mińskiego Towarzystwa Muzycznego. Od bieżącego roku akademickiego zaczyna studia w zakresie kształcenia głosu i mowy na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Justyna Piwek – sztuka zdobienia, decoupage, tel. 607 702 449

 

 

 

 

 

Ukończyła Uniwersytet Warszawski na kierunku Geologia. Czynnie działa w Stowarzyszeniu Wspierania Rozwoju Dziecka w Pustelniku oraz Radzie Rodziców w Zespole Szkół w Pustelniku. Rękodzieło towarzyszy jej od wielu lat. Na początku był to haft richelieu, później haft krzyżykowy, obecnie decoupage, który pochłonął ją na dobre. Stale poszukuje swojego ulubionego stylu. W wolnych chwilach śledzi wpisy na blogach oraz sklepy internetowe w poszukiwaniu nowinek. Wypróbowywanie nowych preparatów oraz łączenie różnych technik to jest to co tygrysy lubią najbardziej:) Jej prace to połączenie różnych technik: schabby chic, efekty 3 D (pasta strukturalna, złocenia 3D, odlewy gipsowe, lakier 3 D), elementy embossingu, wycinanki i tekturki wykorzystywane w scrabookingu, sospeso (elementy kształtowane pod wpływem temperatury ze specjalnej folii), stemple, transfer. Wykonuje prace na drewnie, szkle i tkaninach, oraz bombkach. Stosuje również farby kredowe i wosk.

Adam Szkołuda – ceramika, fotografia, tel. 601 277 171

 

 

 

 


Zawodowo ceramik oraz fotograf, absolwent Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików oraz SGH FiB w Warszawie, uczestnik kilku wystaw zbiorowych. Jego kariera zawodowa to połączenie pasji i twórczej samorealizacji. We własnej pracowni ceramicznej bawi się formą nadając jej funkcje użytkowe, w fotografii dąży do minimalizmu i prostoty w celu najlepszego opowiedzenia tematu. Jego prace fotograficzne to głównie portrety psychologiczne, zdjęcia reklamowe i kompozycje aranżacyjne. Obecnie pracuje nad połączeniem obu dziedzin, aby zrealizować w pełni postawione sobie cele.

Piotr Dembicki – rysunek komiksowy, tel. 609 518 669

 

 

 

 


Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Wydziału Wzornictwa Przemysłowego. Dyplom w Pracowni Projektowania Produktu. Współpracuje z agencjami reklamowymi i studiami graficznymi przy projektowaniu opakowań. Liczne realizacje wzorniczych projektów dla polskich i zagranicznych firm. Specjalizuje się w projektowaniu form przestrzennych z papieru. Dla przyjemności rysuje komiksy, zawodowo storyboardy na potrzeby scenariuszy filmowych i reklam.

Bogdan Larisch – szachy, astronomia, tel. 602 899 442

Absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej. Studia podyplomowe w zakresie sieci komputerowych. Zawodowo zajmuje się tworzeniem programów komputerowych, w tym rozbudowanych systemów internetowych. W szachy gra od piątego roku życia, a od czasu liceum stały się one jego pasją. Obecnie posiada II kategorię szachową. Przez wiele lat uczestniczył w rozgrywkach ligi szachowej, reprezentując między innymi klub Victoria-Sulejówek. Drugi rok prowadzi kółko szachowe dla młodszych uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Sulejówku.

Bartek "Alber" Serafinowicz – gitara, tel. 503 124 292

Kompozytor, muzyk, realizator dźwięku. Wychowany w muzycznej rodzinie przebywał w świecie muzyki od najmłodszych lat. Współpracował, jako basista, z Edytą Geppert koncertując w kraju i za granicą, w roku 2003 występował w koncercie imieninowym papieża Jana Pawła II w Watykanie w Auli Pawła VI. Współtworzył niezwykłe Duety Gitarowe: z ojcem Henrykiem Alberem oraz z Andrzejem Wyrzykowskim. W roku 2008 powstał nowy duet, utworzony ze wspaniałym gitarzystą, młodego pokolenia, Arturem Kingiem. Bartek współpracuje z wieloma utalentowanymi wokalistkami między innymi z Kasią Dereń, Dianą Dąbkowską, Anną Czubą i Małgosią Stachą. Bartek jest laureatem wielu nagród między innymi I-ego miejsca w konkursie MUFKA 2004 oraz nagrody specjalnej za utwór premierowy. Kilkakrotnie występował w koncertach w ramach Świnoujskiej FAMY. Równocześnie z działalnością sceniczną zajmuje się także tworzeniem opraw muzycznych do materiałów video, komponuje muzykę tła dla stron internetowych, prowadzi zajęcia muzyczne z młodzieżą, itd.

Bartek Alber – Voyages – audio
Bartek Alber – Shader – audio
Bartek Alber – Moments – video

Paweł Jedliński – pianino, perkusja, keyboard, tel. 501 587 411

Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia oraz Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie, studiował w Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz w Studium Ekonomicznym. W okresie studiów pracował w Szkole Baletowej, American School of Warsaw, oraz Ośrodku Wychowawczo-Profilaktyczny „Michael”. W trakcie studiów nagrał koncert na orkiestrę i perkusję solo „Concerto per percussioni e piccola orchestra” Dariusa Milhauda oraz płytę dla Ruchu Focolare w Polsce „Są tacy ludzie”. Kwalifikacje zawodowe doskonalił pod okiem profesorów Beaty Lewtak, Jolanty Michalak, Huberta Rutkowskiego, Jerzego Wożniaka, Bogdana Lauksa. Uczestniczył w wykładach, warsztatach i kursach akademickich z wykładowcami z kraju i z zagranicy m.in. : John Beck Eastman University, Skipp Haden Berklee College of Music (USA) , Bill Bruford (UK), Stanisław Skoczyński, Cezary Konrad (PL). Doświadczenie zawodowe zdobywał koncertując z muzykami z Niemiec, Danii, Kanady, USA, Turcji i Ukrainy m.in. w Teatrze Małym, Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica, Teatrze Rampa, Teatrze St. I. Witkiewicza w Zakopanym i wielu klubów muzycznych w kraju i zagranicą oraz nagrywając m.in. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Lutosławskiego i studiach S1 i S4. Ostatni projekt w jakim uczestniczył to zespół Marek Ałaszewski i Klan „Laufer”. Dla przyjemności śpiewa w chórze Ichthis.