Licznik odwiedzin

Odsłon dzisiaj
Odsłon wczoraj
Odsłon w tym tygodniu
Odsłon w tym miesiącu
Odwiedziło nas
314
345
1933
6247
716356
2018-04-20 18:15

Facebook

Prowadzący zajęcia

Wszyscy wykładowcy posiadają niezbędne wykształcenie. Są praktykami, to czego uczą jest związane z ich pasją lub wykonywanym zawodem.

Renata Szar – zajęcia plastyczne, rysunek i malarstwo, tel. 501 697 392

 

 

 

 


Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych, Absolwentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Aneks w pracowni serigrafii na Wydziale Grafiki ASP. Studia w Manchester Metropolitan Uniwersity w Wielkiej Brytanii na wydziale designu. Podyplomowe studia Reklamy na Wydziale Sztuk Audiowizualnych Uniwersytetu Jagielońskiego. Podyplomowe Studium Pedagogiczne przy ASP w Warszawie. Ukończone szkolenie z zakresu protokołu dyplomatycznego prowadzone przez dr Dobromira Dziewulaka, konsula Generalnego RP w Kanadzie. Ukończony kurs języka arabskiego w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej UW. Certyfikat Uniwersytetu Cambridge - język angielski. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach reklamowych realizując projekty i kampanie reklamowe, głównie dla zagranicznych klientów. Indywidualne wystawy malarstwa akrylowego.

Anna Wacowska – zajęcia plastyczne, rysunek i malarstwo, tel. 501 066 800

 

 

 

 


Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom w Pracowni Plakatu prof. Mieczysława Wasilewskiego. Zawodowo zajmuje się projektowaniem i stylizacją wnętrz oraz projektowaniem graficznym. Specjalizuje się w projektach wnętrz mieszkalnych w stylu minimalistycznym, skandynawskim i vintage. Pasjonuje się architekturą modernistyczną, malarstwem, fotografią i modą. Dla przyjemności rysuje i maluje. Mama 10 letniej Majki, „młodej artystki”, z którą w wolnych chwilach wspólnie rysuje.

Marta Gryko - Sokołowska – zajęcia teatralne

 

 

 

 


Absolwentka Akademii Teatralnej Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, oraz Warszawskiego Studium Logopedycznego. Od 11 lat prowadzi zajęcia teatralno animacyjne dla dzieci i młodzieży. Obecnie aktorka warszawskiego Teatru Baj i instruktor teatralny w Studium Teatralnym przy Teatrze Ochoty w Warszawie. Wcześniej instruktor teatralny w Domach Kultury Rakowiec i Stokłosy w Warszawie. Organizator autorskich warsztatów teatralnych dla dzieci i nauczycieli oraz przeglądu Teatrów Szkolnych na Ursynowie. Występy z zespołami na przeglądach teatrów dziecięcych : Melpomena w szkolnej ławce – wyróżnienie, Mini Max – I miejsce. Ma 3 letniego synka. W wolnych chwilach czyta książki i szuka w nich inspiracji do spektakli. Lubi przyrodę, pracę w ogródku i wędrówki po lesie.

Dorota Lewandowska – skrzypce, nauka śpiewu, grupa wokalna, tel. 506 559 028

 

 

 

 

 

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca – kierunek Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność Prowadzenie Zespołów Muzycznych. Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 6 lat pobierając prywatne lekcje gry na fortepianie. Trzy lata później zaczęła uczęszczać do Szkoły Muzycznej I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Sulejówku w klasie skrzypiec, którą ukończyła z wynikiem bardzo dobrym w 2004 roku. Następnie w latach 2004-2009 uczyła się w ZPSM im. F. Chopina w Warszawie (II stopień, klasa altówki).

Od lat szkolnych udzielała się w wielu inicjatywach jako muzyk orkiestrowy, bądź jako chórzystka. Do ważniejszych osiągnięć zaliczyć można udział w koncercie stypendystów Société Générale studentów dawnej Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie (wrzesień 2007), otrzymanie stypendiów artystycznego od Burmistrza miasta Sulejówek (październik 2007), udział w XXVII Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr w hiszpańskim mieście Murcia, gdzie zakwalifikowała się do dwóch składów orkiestry międzynarodowej (marzec 2008). W latach 2003-2011 grała w Unplugged Orchestra (skrzypce, altówka), w 2013 roku wystąpiła z kameralnych zespołem Pro Anima w ramach VI Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy (I miejsce w kategorii zespołów wokalnych do 12 osób), w 2014 roku dyrygowała Żeńskim Zespołem Wokalnym Wydziału V UMFC w ramach dyplomu licencjackiego (Joanna d'Arc Ernesta Chaussona na chór żeński, sopran, mezzosopran, alt i fortepian). W latach 2013-2016 doskonaliła swoje umiejętności wokalne u Joanny Łukaszewskiej. Obecnie śpiewa w Chórze Kameralnym Miasta Sulejówek, pomaga również w prowadzeniu prób w Chórze Kameralnym Mińskiego Towarzystwa Muzycznego. Od bieżącego roku akademickiego zaczyna studia w zakresie kształcenia głosu i mowy na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Justyna Piwek – sztuka zdobienia, decoupage, tel. 607 702 449

 

 

 

 

 

Ukończyła Uniwersytet Warszawski na kierunku Geologia. Czynnie działa w Stowarzyszeniu Wspierania Rozwoju Dziecka w Pustelniku oraz Radzie Rodziców w Zespole Szkół w Pustelniku. Rękodzieło towarzyszy jej od wielu lat. Na początku był to haft richelieu, później haft krzyżykowy, obecnie decoupage, który pochłonął ją na dobre. Stale poszukuje swojego ulubionego stylu. W wolnych chwilach śledzi wpisy na blogach oraz sklepy internetowe w poszukiwaniu nowinek. Wypróbowywanie nowych preparatów oraz łączenie różnych technik to jest to co tygrysy lubią najbardziej:) Jej prace to połączenie różnych technik: schabby chic, efekty 3 D (pasta strukturalna, złocenia 3D, odlewy gipsowe, lakier 3 D), elementy embossingu, wycinanki i tekturki wykorzystywane w scrabookingu, sospeso (elementy kształtowane pod wpływem temperatury ze specjalnej folii), stemple, transfer. Wykonuje prace na drewnie, szkle i tkaninach, oraz bombkach. Stosuje również farby kredowe i wosk.

Małgorzata Ryniec – Warsztaty Kreatywnej Twórczości, tel. 794 609 760

Moje motto: „Im trudniejsza walka, tym większe zwycięstwo.” Nick Vuikovich

Absolwentka Policealnego Studium Służb Medycznych o kierunku terapeuta zajęciowy.  Studentka Europejskiej Uczelni w Warszawie na Wydziale Nauk Społecznych kierunek: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną z elementami integracji sensorycznej. Czynnie działa w Trójkach klasowych w Technikum Informatycznym w Warszawie oraz w Gimnazjum nr 120 w Warszawie – Wesołej. Przygodę  z rękodziełem oraz wszelkimi technikami plastycznymi zaczęła podczas rehabilitacji własnego syna, który miał problemy neurologiczne. Obecnie syn uczęszcza do technikum informatycznego i osiąga wysokie wyniki w nauce. Na swoich zajęciach wykorzystuje trzy podstawowe rodzaje terapii zajęciowej: Arterapię, Socjoterapię i Ergoterapię oraz wszystkie techniki z nimi związane oprócz malarstwa i ceramiki. Każde chore dziecko traktuje z wielką uwagą, małymi krokami osiąga zamierzony  cel -  poprawę stanu zdrowia. Prowadzi zajęcia dla dzieci zdrowych oraz dorosłych. Jej zajęcia uczą samodyscypliny, wyciszają, relaksują, uczą nowych technik, poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową, poprawiają motorykę małą oraz wzmacniają koncentrację uwagi.

Alicja Witkowska – Warsztaty filmu animowanego, tel.

Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi, Wydział Operatorski i Realizacji Telewizyjnej, kierunek: reżyseria filmu animowanego i efektów specjalnych, z zawodu jest filmowcem — reżyserem filmu animowanego.

Wcześniej ukończyła Liceum Plastyczne. Dotychczasowe doświadczenia zawodowe związane są z: reżyserią, animacją i realizacją krótkich form audiowizualnych, scenografią, organizacją produkcji, grafiką, ilustracją. Jej filmy były nominowane i wyróżniane na wielu festiwalach filmowych w kraju i na świecie. Współpracowała z wybitnymi polskimi twórcami filmu, m.in. Piotrem Dumałą, Leszkiem Gałyszem, Kazimierzem Urbańskim. Cechuje ją wszechstronność działań w różnych formach przekazu. Daje jej to olbrzymią siłę i rozbudza wyobraźnię przy kolejnych wyzwaniach i projektach. Wykładowca w Warszawskiej Szkole Reklamy, od niedawna swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe przekazuje też dzieciom i młodzieży, tworząc dla nich ciekawe zajęcia i warsztaty, m.in.w Klubie Fontanna, Klubie pod Filarami czy Kinokawiarni na Stacji Falenica.

Interesuje się tematami związanymi z zagadnieniami rozwoju dzieci, edukacji i jej reformy, nauką przez zabawę, NVC oraz różnymi formami sztuki. Wierzy w tkwiącą w każdym człowieku zdolność i potrzebę kreatywnego działania. Lubi stawiać czoła kolejnym nowym wyzwaniom, widząc w nich drogę do rozwoju osobistego i inspiracji. Chętnie też dzieli się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem. Obecnie pracuje nad swoim nowym filmem.

Adam Szkołuda – ceramika, fotografia, tel. 601 277 171

 

 

 

 


Zawodowo ceramik oraz fotograf, absolwent Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików oraz SGH FiB w Warszawie, uczestnik kilku wystaw zbiorowych. Jego kariera zawodowa to połączenie pasji i twórczej samorealizacji. We własnej pracowni ceramicznej bawi się formą nadając jej funkcje użytkowe, w fotografii dąży do minimalizmu i prostoty w celu najlepszego opowiedzenia tematu. Jego prace fotograficzne to głównie portrety psychologiczne, zdjęcia reklamowe i kompozycje aranżacyjne. Obecnie pracuje nad połączeniem obu dziedzin, aby zrealizować w pełni postawione sobie cele.

Sebastian Dudzik – zespół wokalny

 

 

 

 


Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na specjalności dyrygentura chóralna i prowadzenie zespołów wokalnych. Studiuje wokalistykę estradową w Akademii Muzycznej im. Bacewiczów w Łodzi. Kształcił się również w trakcie licznych warsztatów wokalnych, m.in. z Grażyną Łobaszewską, Mietkiem Szcześniakiem, Kubą Badachem, Marysią Sadowską, Moniką Malec, Anią Szarmach czy Ewą Urygą. Laureat ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów i festiwali m.in. Niemen Non Stop w Słupsku, Debiuty w Lublinie, Eurosong w Malborku, czy Festiwalu Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie. Wielokrotnie wyróżniony nagrodą Rektora AM w Katowicach oraz stypendium Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza za osiągnięcia i działalność artystyczną. Wraz z różnymi zespołami wokalnymi i chórami, w tym gospel, koncertował w kraju i za granicą (m.in. w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach), a także zdobywał laury na międzynarodowych festiwalach chóralnych m.in. I nagroda na Międzynarodowym Festiwalu Varsovia Cantat 2014 w Warszawie czy I nagroda na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Cerkiewnej w Hajnówce 2015. Współpracował z Polskim Teatrem Historii (w spektaklu muzycznym Santo Subito) i Chorzowskim Centrum Kultury (Gwiazda oraz Kochaj i tańcz). Występował na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi oraz Gliwickiego Teatru Muzycznego (rewia sylwestrowa), a także Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach (koncerty Ogrzej mnie z piosenkami z repertuaru Michała Bajora). Odtwórca ról wokalnych - Mojżesza w wystawianym w katowickim Spodku Megawidowisku Exodus oraz ks. Mirosława w Musicalu Karol (Tauron Arena Kraków). Współpracuje również, jako wokalista, z Filharmonią Narodową podczas audycji muzycznych dla dzieci i młodzieży. Instruktor śpiewu w Broadway Musical School oraz w MIÓD - Studio Kreacji Głosu w Warszawie. W pracy nad głosem często odwołuje się do naturalnych stanów i emocji człowieka, korzysta z szeregu technik

Piotr Dembicki – rysunek komiksowy, tel. 609 518 669

 

 

 

 


Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Wydziału Wzornictwa Przemysłowego. Dyplom w Pracowni Projektowania Produktu. Współpracuje z agencjami reklamowymi i studiami graficznymi przy projektowaniu opakowań. Liczne realizacje wzorniczych projektów dla polskich i zagranicznych firm. Specjalizuje się w projektowaniu form przestrzennych z papieru. Dla przyjemności rysuje komiksy, zawodowo storyboardy na potrzeby scenariuszy filmowych i reklam.

Bogdan Larisch – szachy, astronomia, tel. 602 899 442

Absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej. Studia podyplomowe w zakresie sieci komputerowych. Zawodowo zajmuje się tworzeniem programów komputerowych, w tym rozbudowanych systemów internetowych. W szachy gra od piątego roku życia, a od czasu liceum stały się one jego pasją. Obecnie posiada II kategorię szachową. Przez wiele lat uczestniczył w rozgrywkach ligi szachowej, reprezentując między innymi klub Victoria-Sulejówek. Drugi rok prowadzi kółko szachowe dla młodszych uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Sulejówku.

Bartek "Alber" Serafinowicz – gitara, tel. 503 124 292

Kompozytor, muzyk, realizator dźwięku. Wychowany w muzycznej rodzinie przebywał w świecie muzyki od najmłodszych lat. Współpracował, jako basista, z Edytą Geppert koncertując w kraju i za granicą, w roku 2003 występował w koncercie imieninowym papieża Jana Pawła II w Watykanie w Auli Pawła VI. Współtworzył niezwykłe Duety Gitarowe: z ojcem Henrykiem Alberem oraz z Andrzejem Wyrzykowskim. W roku 2008 powstał nowy duet, utworzony ze wspaniałym gitarzystą, młodego pokolenia, Arturem Kingiem. Bartek współpracuje z wieloma utalentowanymi wokalistkami między innymi z Kasią Dereń, Dianą Dąbkowską, Anną Czubą i Małgosią Stachą. Bartek jest laureatem wielu nagród między innymi I-ego miejsca w konkursie MUFKA 2004 oraz nagrody specjalnej za utwór premierowy. Kilkakrotnie występował w koncertach w ramach Świnoujskiej FAMY. Równocześnie z działalnością sceniczną zajmuje się także tworzeniem opraw muzycznych do materiałów video, komponuje muzykę tła dla stron internetowych, prowadzi zajęcia muzyczne z młodzieżą, itd.

Bartek Alber – Voyages – audio
Bartek Alber – Shader – audio
Bartek Alber – Moments – video

Paweł Jedliński – pianino, perkusja, keyboard, tel. 501 587 411

Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia oraz Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie, studiował w Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz w Studium Ekonomicznym. W okresie studiów pracował w Szkole Baletowej, American School of Warsaw, oraz Ośrodku Wychowawczo-Profilaktyczny „Michael”. W trakcie studiów nagrał koncert na orkiestrę i perkusję solo „Concerto per percussioni e piccola orchestra” Dariusa Milhauda oraz płytę dla Ruchu Focolare w Polsce „Są tacy ludzie”. Kwalifikacje zawodowe doskonalił pod okiem profesorów Beaty Lewtak, Jolanty Michalak, Huberta Rutkowskiego, Jerzego Wożniaka, Bogdana Lauksa. Uczestniczył w wykładach, warsztatach i kursach akademickich z wykładowcami z kraju i z zagranicy m.in. : John Beck Eastman University, Skipp Haden Berklee College of Music (USA) , Bill Bruford (UK), Stanisław Skoczyński, Cezary Konrad (PL). Doświadczenie zawodowe zdobywał koncertując z muzykami z Niemiec, Danii, Kanady, USA, Turcji i Ukrainy m.in. w Teatrze Małym, Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica, Teatrze Rampa, Teatrze St. I. Witkiewicza w Zakopanym i wielu klubów muzycznych w kraju i zagranicą oraz nagrywając m.in. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Lutosławskiego i studiach S1 i S4. Ostatni projekt w jakim uczestniczył to zespół Marek Ałaszewski i Klan „Laufer”. Dla przyjemności śpiewa w chórze Ichthis.